Prekių pristatymas

Pristatymas per paštą visoje Lietuvoje kainuoja 2 €. Pristatymas per LP Express paštomatus 2 €.

Jei prekės siunčiamos paštu, Jums bus atsiųstas pranešimas su siuntos registracijos numeriu. Siuntą galėsite stebėti  www.post.lt . Ją atneš paštininkas arba paliks informacinį pranešimą. Su juo ir tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntą galėsite atsiimti pašte.

Jei prekė bus siunčiamos per paštomatus, Jums bus atsiųstas pranešimas su siuntos registracijos numeriu. Siuntą galėsite stebėti  www.post.lt . Kai siunta jau bus Jūsų pasirinktame paštomate, gausite pranešimą su durelių kodu ir siuntą iš paštomato būtinai turėsite atsiimti per 3 dienas.

Pristatymas paštu užtrunka 2-5 darbo dienas, pristatymas per Lp Express paštomatą užtrunka 1-3 darbo dienas.

Pristatymas per Omniva paštomatus kainuoja 2,50 €.

Jei prekės siunčiamos per Omniva paštomatus, Jums bus atsiųstas pranešimas su siuntos registracijos numeriu. Siuntą galėsite stebėti  www.omniva.lt . Kai siunta jau bus Jūsų pasirinktame paštomate, gausite pranešimą su durelių kodu ir siuntą iš paštomato būtinai turėsite atsiimti per 7 dienas.

Pristatymas per Omniva paštomatus užtrunka 1-5 darbo dienas.

Jeigu norite prekes gauti greičiau, jas galite atvažiuoti atsiimti Vilniuje, prieš tai suderinę susitikimo detales telefonu: +37065686231.

Svarbu:

Registracijos anketoje būtinai pateikite teisingus duomenis.  Nurodžius neteisingus asmeninius duomenis, prekės negalėsite atsiimti pašto skyriuose ar paštomatuose. Už neteisingų duomenų pateikimą ir dėl to atsiradusius padarinius, pardavėjas neatsako.

Rašyk
Skambink